Jelenlegi hely

Mai nyitva tartás hand 12:00 - 18:00 Nyitva van most a Könyvtár? Igeeen, nyitva van!

EMIS webinar

Kedves Hallgatók!

Szeretnénk figyelmükbe ajánlani az EMIS adatbázis használatát bemutató webinárium sorozat első részét.

Az adatbázis alkalmas vállalati és iparági elemzésekhez, összehasonlításhoz, kutatásra, szakdolgozat vagy szemináriumi dolgozat készítéséhez is tudják hasznosítani.

EMIS webinárium I. – ágazati elemzés

Az EMIS webinárium sorozat első részében, Gergely Zoltán az EMIS magyarországi képviselője bemutatja az ágazati tájékozódás fortélyait.

A webináron a következő témákról lesz szó:

• Ágazati elemzések és előrejelzések ország, régió és globális szinten.
  • Ágazati benchmark.
  • Ágazati mutatók.
  • Hírfolyam testreszabása.

Dátum: 2021. november 24. 16:00-17:00